סופחי לחות מקצועיים מסדרת DEUMIDO

 

תוצרת  VORTICE איטליה

סופח לחות  מסדרת DEUMIDO , תוצרת VORTICE איטליה מיועד לאיזון רמת הלחות בחדרים בשטח עד 200 מ"ר (לחללים גדולים יותר ניתן להשתמש במספר סופחי לחות במקביל). סופח הלחות מיועד הן לשימוש ביתי, לסובלים מאלריות ואסטמה והן לשימוש תעשייתי - מחסנים, חדרי ארכיון, מקררי ביצים, מרתפים, ממ"דים.  סופח הלחות מייבש את הלחות באוויר, ובו בזמן גם מסנן את האוויר מחלקיקי אבק וחיידקים, ובצאתו מהמכשיר האוור מכיל את רמת הלחות שהוגדרה על ידי המפעיל, על פי צרכיו ושימושיו, לאחר שעבר תהליך חיטוי במסנן פעם פעיל.

השימוש בסופח לחות מונע חדירת לחות לריהוט ולציוד יקר ורגיש הנמצא במבנה, וכמובן מקטין באופן דרמטי את כמות החלקיקים והחומרים האורגניים שאלמלא היו נקלטים במכשיר ייבוש האוויר היו ננשמים אל תוך הריאות.   

77182_02.jpg

תכונות:

•    מארז חיצוני מעוצב.
•    מדחס רוטורי, עם מנגנון השהייה לאחר כיבוי לשמירה על חיי מדחס ארוכים.
•    שתי מהירויות הפעלה.
•    אפשרות לבחירת אחוז הלחות הנדרש בחדר באופן סלקטיבי.
•    מנגנון "אנטי פריז" ייחודי - למניעת קיפאון המדחס, אידיאלי לעבודה בתנאי סביבה קרים וקשים במיוחד.
•    פילטר (מסנן) ניתן להסרה וניקוי, ועל ידי כך מונע הצצת עובש או חומרים

אורגנים אחרים, מסייע גם לשמירה על איכות אוויר נקייה יותר בחלל החדר.
•    פילטר מסנן פחם פעיל - מסייע לסילוק ריחות לא נעימים.
•    מגוון נורות חיווי משולבות עם תצוגה דיגיטלית, מיועדים להצגת מצב ההפעלה, עוצמת ספיקת. האוויר, וכן חיווי קולי המצביע על הגעת מיכל  אגירת לחות לקיבולת המקסימלית - במקביל לניתוק אוטומטי של המערכת.
•    נפח מיכל אגירת הלחות - 3.5 ליטר.
•    הכנה לחיבור צינור - לריקון מיידי של המים ללא צורך בשימוש במיכל האגירה.

אודות VORTICE

VORTICE נוסדה במילאנו שבאיטליה כבר ב- 1954. המותג "VORTICE" ידוע היטב בכל רחבי העולם ומזוהה יותר מכול עם שיפור איכות החיים בבית, במקומות עבודה ובאתרי בילוי.

חברת VORTICE הפכה עם השנים לחברה מובילה בענף מוצרי האוורור והחימום, וזאת הודות למדיניותה הדוגלת בפיתוח מוצרים בטוחים, יעילים ומעוצבים לעילא.

VORTICE פועלת ללא לאות על מנת לשפר, לחדש ולשכלל את מוצריה, ולה מערך מחקרי ענף. המחקר הטכני המתמשך וישומו הלכה למעשה, הם אלו שמאפשרים ל-VORTICE  להציע את מגוון המוצרים האמין והרחב ביותר עבור הצרכנים.

עם התהוותו של השוק האירופאי המשותף והסרת מחסומי הסחר הבינלאומיים, רק חברות בעלות מוצרים מאיכות גבוהה ובעלות משאבים טכניים, כמו גם משאבי ניהול והפצה יעילים, יצליחו ויצמחו.

ואכן, עובדת היותה של חברה  VORTICE מובילה בשוק האירופי במתן פתרונות חימום ואוורור, נותנת לה גושפנקא של חברה שכזאת.

בVORTICE -  "איכות מוחלטת" איננה רק סיסמה ריקה מתוכן, כי אם פילוסופיה מנצחת, אשר מגבירה את האחריות של הכוח המניע בחברה, על מנת לייצר מוצר איכותי הזוכה באהדת השוק.

מילת המפתח היא "מקצוענות" בכל שורות החברה. מקצוענות הכוללת את כולם, החל מספק האריזות, מערך השיווק, מחלקת ההנדסה, מערך המידע, ועד להפצה ותמיכה טכנית לשרות הלקוח, וזאת תוך שילוב נדיר והרמוני בין עיצוב לבין בטיחות. הכל על מנת שמוצרי VORTICE יהיו למוצרים הטובים ביותר!!!

כל מוצרי VORTICE מיוצרים על פי תיקני  CEI מכון תקנים על של ארצות קהילת השוק האירופאי, והם נבדקים ומאושרים במכון התקנים הישראלי בכפוף לת"י הרלוונטי בארץ.

עיצוביהם המרהיבים של מוצרי VORTICE זיכו אותה בעשרות פרסים בינלאומיים בתערוכות ובתחרויות בעיצוב תעשיית ובעיצוב המוצר, וחלק מן המוצרים שלה מוצגים במוזיאוני האומנות המודרנית ברחבי העולם וכן בירושלים.